Ürün sepete eklenmiştir.

100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

1984 Yılından bu yana dericilik sektöründeki tecrübemizi ve birikimimizi, 2019 Yılında kurulan MUSOO markamız ile bir üst seviyeye taşımış ve piyasadaki hak ettiğimiz yeri kısa zamanda bulmuş bir firmayız.
MUSOO öncelikle yerel kullanım alışkanlıklarını irdelemiş ardından uluslararası standartlarda ürünler imal etmeyi hedeflemiştir. Kısa sürede marka değerimiz ivme kazanmış ve kurumsal firmaların sipariş listesinde yer almış bulunmaktayız. Ürün kalitesi noktasında derinin imalinden boyanmasına nihai haline gelene kadar süreci işliyoruz. Böylece kalite standardından ödün vermeden ürünlerimiz uluslar arası ve yerel kurumsal firmaların raflarında yer almaktadır. Ürün tedarik ettiğimiz firmalardan sürekli dönüş almakta ve marka öz düzenlemesini ivedilik ile gerçekleştirmekteyiz. Her yurt içi hem yurt dışı toptan ve perakende satış ağımız ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmekte ve kalite malzeme uygun fiyat politikası ile tercih sebebi olmaktayız. Hedefimiz derinin yeni adının MUSOO olmasıdır.


VİZYONUMUZ
MUSOO Markası, kalite malzeme, titiz işçilik ve uygun fiyat anlayışının benimseyen ve piyasadaki değişime duyulan ihtiyacın farkında olan, değişim sürecinde kendi sektöründe büyüme stratejileri geliştiren, sadece üretimde
değil aynı zamanda tasarım, sunum, pazarlama, tanıtım ve satış sonrasında da kaliteyi hedefleyen bir misyona sahiptir.